Usługi
Kompleksowe usługi monitoringu, projektowanie systemów monitorowania, konfiguracja kompletnego systemu plug&go - monitoring gotowy do działania po wyjęciu z pudełka. Profesjonalne usługi konfiguracji oraz instalacji monitoringu.

Usługi 

Jest 5 produktów.
Nowy

Wykonanie instalacji kablowej, zamocowanie puszek przyłączeniowych, zamocowanie kamer i kalibracja, wmontowanie dysku do rejestratora, połączenie urządzeń, konfiguracja rejestratora do pracy lokalnej.

0,00 zł
0 Komentarz (y)
Nowy

Konfiguracja zakupionego zestawu przed wysyłką pozwala Państwu na otrzymanie zestawu w formie Plug&GO. Zamówiony wraz z usługą konfiguracji zestaw do monitoringu, zostanie dostarczony do Państwa i będzie gotowy do natychmiastowego użycia.

50,00 zł
0 Komentarz (y)
Nowy

Konfiguracja zakupionego zestawu przed wysyłką pozwala Państwu na otrzymanie zestawu w formie Plug&GO WiFi. Zamówiony wraz z usługą konfiguracji zestaw do monitoringu, zostanie dostarczony do Państwa i będzie gotowy do natychmiastowego użycia.

80,00 zł
0 Komentarz (y)
Nowy

Konfiguracja rejestratora w sieci LAN, konfiguracja Akcespointa, konfiguracja routera brzegowego, konfiguracja stałego adresu www (dla usług dostarczanych w oparciu o dynamiczny adres IP), instalacja oprogramowania na jednej stacji roboczej.

90,00 zł
0 Komentarz (y)
Nowy

Przeprowadzenie ankiety/briefu, Przygotowanie wstępnego zestawienia elementów, Spotkanie (omówienie poszczególnych elementów, cen, zasad działania, demonstracja przykładowego systemu), Wizualizacja jak będzie efekt zastosowania proponowanego zestawu, Przygotowanie i dostarczenie planu system monitoringu.

200,00 zł
1 Komentarz (y)
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów