Zestawy Analogowe
Kompletne zestawy monitoringu w tradycyjnej technologii Analogowej.

Zestawy Analogowe 

Jest 7 produktów.
Nowy

Zestaw "Bezpieczny Dom" 2+ składa się z rejestratora z dyskiem, 1 kamery wewnętrznej, 1 kamery zewnętrznej oraz wszelkich akcesoriów przyłączeniowych umożliwiających samodzielne uruchomienie.

649,59 zł
0 Komentarz (y)
Nowy

Zestaw "Bezpieczny Dom" 4+ składa się z rejestratora z dyskiem, 3 kamer wewnętrznych oraz 1 zewnętrznej  oraz wszelkich akcesoriów przyłączeniowych umożliwiających samodzielne uruchomienie. Możliwe wynajęcie tego lub innych zestawów.

893,50 zł
0 Komentarz (y)
Nowy Sprzedaż!

Zestaw produktów niezbędny do obserwacji wizyjnej składający się z 4 szt. szerokokątnych kamer, 1 szt. wysokiej klasy rejestratora z dyskiem i elementów przyłączeniowych.

1 260,16 zł
0 Komentarz (y)
Nowy

Zestaw produktów "Bezpieczny sklep 4+" do obserwacji wizyjnej składający się z 4 szt. szerokokątnych kamer w rozdzielczości 900 linii, rejestratora z dyskiem oraz elementów przyłączeniowych.

1 300,00 zł
0 Komentarz (y)
Nowy

Zestaw "Mobilny" składający się z 4 wandaloodpornych, szerokokątnych kamer, rejestratora rejestratora z dyskiem oraz elementów przyłączeniowych.

1 381,30 zł
0 Komentarz (y)
Nowy

Zestaw "Nauka jazdy" składający się z 3 wandaloodpornych, szerokokątnych kamer, mikrofonu oraz rejestratora z dyskiem.

1 706,50 zł
0 Komentarz (y)
Nowy

Zestaw monitoringu "Obrotowy" jest to kompletny zestaw zawierający obrotową kamerę PTZ, rejestrator z możliwością sterowania PTZ, szafę rackową GetFort, zasialcz awaryjny UPS oraz wszelkie elementy montażowe, niezbędne do podłączenia oraz uruchomienia monitoringu.

1 896,75 zł
0 Komentarz (y)
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów