Lista produktów producenta: WD

Nowy

Dysk WD PURPLE 1TB WD10PURX jest to dysk specjalnie zaprojektowany z myślą o ciągłej pracy w systemach monitoringu. W przeciwieństwie do dysków tradycyjnych, seria PURPLE została dostosowana do pracy w trybie 24/7 w warunkach występujących w systemach monitoringu.

1 Komentarz (y)
Nowy

Dysk WD RED WD10EFRX 1TB jest to dysk specjalnie zaprojektowany z myślą o ciągłej pracy w systemach NAS.

1 Komentarz (y)
Nowy

Nowe napędy 3,5-calowe WD Purple zaprojektowano do systemów monitoringu w domach i małych firmach.Nośniki WD Purple są dostępne w pojemnościach od 1 TB do 6 TB. Zostały zaprojektowane do systemów monitoringu, które składają się z maksymalnie 32 kamer wideo rejestrujących obraz HD. Dyski wyposażono w takie rozwiązania jak AllFrame – zmniejsza straty w...

1 Komentarz (y)
Nowy

Najważniejsze cechySeria - Blue Pojemność po sformatowaniu - 3TB Format obudowy - 3,5" Szybkość obrotowa - 5400 obr./min Interfejs - SATA 6 Gb/s Pamięć podręczna - 64MB

376,93 zł
0 Komentarz (y)
Nowy

Dysk WD RED WD20EFRX 2TB jest to dysk specjalnie zaprojektowany z myślą o ciągłej pracy w systemach NAS.

1 Komentarz (y)
Nowy

Dysk WD PURPLE 3TB WD30PURX jest to dysk specjalnie zaprojektowany z myślą o ciągłej pracy w systemach monitoringu. W przeciwieństwie do dysków tradycyjnych, seria PURPLE została dostosowana do pracy w trybie 24/7 w warunkach występujących w systemach monitoringu.

1 Komentarz (y)
Nowy

Dysk WD RED WD30EFRX 3TB jest to dysk specjalnie zaprojektowany z myślą o ciągłej pracy w systemach NAS.

1 Komentarz (y)
Nowy

Dysk WD PURPLE 4TB WD40PURX jest to dysk specjalnie zaprojektowany z myślą o ciągłej pracy w systemach monitoringu. W przeciwieństwie do dysków tradycyjnych, seria PURPLE została dostosowana do pracy w trybie 24/7 w warunkach występujących w systemach monitoringu.

1 Komentarz (y)
Nowy

Dysk WD RED WD40EFRX 4TB jest to dysk specjalnie zaprojektowany z myślą o ciągłej pracy w systemach NAS.

1 Komentarz (y)
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów