Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /controllers/front/ProductController.php on line 254

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /modules/labcustomfooter/models/Staticfooter.php on line 54

Warning: Use of undefined constant MCRYPT_RIJNDAEL_128 - assumed 'MCRYPT_RIJNDAEL_128' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /classes/Rijndael.php on line 124
KAMERA AHD KENIK KG-515SFPA WANDALOODPORNA-ZEWNĘTRZNA z matrycą SONY dzień/noc! OKAZJA!

Online only

! KAMERA AHD KENIK KG-515SFPA WANDALOODPORNA-ZEWNĘTRZNA z matrycą SONY dzień/noc! OKAZJA!

2006

New product

KAMERA AHD KENIK KG-515SFPA

 

 

 • Możliwość pracy w dwóch trybach: analogowym lub AHD
 • Wysoka jakość obrazu: dla AHD - 1280x720; dla analogowego - 960H
 • Długi zasięg transmisji (do 500m) z wykorzystaniem kabla koncentrycznego 75Ω (dotyczy trybu pracy w AHD)
 • menu OSD

More details

PRZEZNACZENIE

 

Technologia AHD pozwala na uzyskanie wysokiej rozdzielczości obrazu HD wykorzystując standardowy przewód koncentryczny i przesłanie sygnału nawet do 500m (w przypadku skrętki max 300m przy zastosowaniu odpowiednich transformatorów wideo). Dzięki temu nie ma konieczności wymiany okablowania w istniejącym systemie monitoringu. W dodatku sygnał jest przesyłany bez opóźnień i zakłóceń. Kamery AHD są również kompatybilne ze starszymi rejestratorami i mogą pracować w trybie analogowym 960H, wystarczy przełączyć tryb pracy za pomocą joysticka. Główne zalety AHD w porównaniu do systemów IP to m.in.: łatwość instalacji i konfiguracji, brak opóźnień, dłuższy dystans transmisji sygnału.

 

PRZEZNACZENIE

OPIS OGÓLNY

 

Kamera Kenik KG-515SFP to nowy model wyposażony w najnowszy przetwornik SONY IMX238 idealny dla wymagających systemów monitoringu. Ze względu na wysoką rozdzielczość obrazu jest szczególnie polecana do instalacji wymagających szczegółowego dozoru. Kamera dzięki użyciu najnowszego przetwornika Sony oraz doskonałej optyki przekazuje dokładny obraz obserwowanych obiektów. Ulepszony przetwornik IMX238 Exmor o rozdzielczości 1200 TVL doskonale sprawdza się w każdych warunkach oświetleniowych. Zastosowany procesor DSP, odpowiedzialny za obróbkę sygnału, wysokiej jakości optyka oraz zaawansowana elektronika zapewnia szczegółowy obraz obserwowanych obiektów. Po przełączeniu kamery w tryb pracy AHD uzyskujemy rozdzielczość HD (1280x720), dzięki czemu możemy rozpoznać jeszcze więcej szczegółów.

 

OPIS OGÓLNYOPIS OGÓLNY3D-NR wyłączone    3D-NR włączone

 

PORÓWNANIE KAMER

PORÓWNANIE KAMER

 

Porównanie kamery o rozdzielczości 1280x960 - 1.3mpx oraz kamery 1920x1080 - 2mpx. Kamery o rozdzielczości 2mpx ful HD zalecamy do zastosowania w miejscach w których zachodzi potrzeba monitorowania szczegółów takich jak:

 • tablice rejestracyjne
 • nominał banknotów
 • twarz człowieka

 

OBIEKTYW

OBIEKTYW

 

Element optyki jest nieodzownym elementem każdej kamery. Ogniskowa obiektywu decyduje o kącie widzenia kamery - im niższa ogniskowa tym większy kąt widzenia. Najwyższej jakości obiektywy wykonane są ze szkła.

 

KAMERA W METALOWEJ OBUDOWIE

KAMERA W METALOWEJ OBUDOWIE

 

Obudowa kamery Kenik jest wykonana ze stopu aluminium co zapewnia ochronę przed aktami wandalizmu. Konstrukcja pozwala na pracę kamery w warunkach zewnętrznych, jest odporna na zmienne warunki pogodowe.

 

PREZENTACJA W 3D

PREZENTACJA OBRAZU Z KAMERY

WYBÓR TRYBU PRACY

WYBÓR TRYBU PRACY

NAJWAŻNIEJSZE FUNKCJE KAMERY

 

 • 3D-NR (Redukcja szumów 3D)
  Funkcja odpowiedzialna za poprawę parametru obrazu w przypadku niedostatecznego oświetlenia
 • AE (automatyczna ekspozycja
  Funkcja jest odpowiedzialna za kontrolę oświetlenia sceny obserwowanej przez kamerę oraz dopasowania jasności generowanego obrazu. W menu OSD jest możliwość wyboru kilku automatycznych trybów pracy w zależności od ustawienia oświetlenia.
 • Day&Night (tryb pracy Dzień/Noc)
  Funkcja jest odpowiedzialna za automatyczne przełączanie kamery pomiędzy trybem kolorowym, a trybem czarno białym w celu osiągnięcia jak najlepszej jakości wyświetlanego obrazu. Zastosowany filtr ICR dodatkowo poprawia funkcję AWB w dzień oraz prawidłowe wyświetlanie obrazu w trybie nocnym.
 • AWB (Automatyczny balans bieli)
  Funkcja jest odpowiedzialna za dopasowanie poziomu bieli do typu oświetlenia sceny. Do wyboru jest kilka trybów pracy w zależności od typu i poziomu oświetlenia.
 • ZONE MASKING (Maski prywatności)
  Funkcja jest odpowiedzialna za tworzenie i umieszczanie na obrazie stref prywatnych (do 8 stref).
 • MOTION DETECTION (Detekcja ruchu)
  Funkcja jest odpowiedzialna za wyzwalanie trybów alarmowych poprzez detekcję obrazu kamery. Możliwe jest ustawienie 4 pól detekcji w dowolnym kształcie oraz rozmiarze.
 • IMAGE ENHANCE(Dopasowanie obrazu)
  Funkcja jest odpowiedzialna za dopasowanie obrazu do konkretnych warunków środowiska pracy kamery. W ramach tej funkcji jest możliwe dostosowanie takich parametrów jak: ostrość, nasycenie, kontrast, odbicie lustrzane, odwrócenie obrazu.

 

NAJWAŻNIEJSZE FUNKCJE KAMERY

TRANSMISJA SYGNAŁU

Transmisja sygnału w rozdzielczości HD poprzez przewód koncentryczny do 500m, wykorzystując skrętkę komputerową Cat-5e do 300m.

TRANSMISJA SYGNAŁUTRANSMISJA SYGNAŁU

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

 

Przetwornik1/2.8" Sony Exmor 1.4M IMX238+NVP2431H
Rozdzielczość analogowa pozioma1200 linii
Rozdzielczość AHD1280x720 (AHD-M)
Format VideoPAL / NTSC
Zasięg reflektora podczerwieni30m
Obiektyw2.8-12mm
Czułość0 Lux (IR ON)
Filtr podczerwieni IR CUTTAK
D/NAUTO
Balans bieliAUTO
3-DNRTAK
AGCAUTO
Menu OSDTAK
Współczynnik S/N>45dB (AGC ON)
Korekcja gamma0.45
Pobór prądu480mA
Wyjście wideo1.0 Vp-p, 75Ω
Zasilanie12 V (+/- 10%)
Temperatura pracy-20°C ... +50°C
Klasa szczelnościIP66
Wymiary80mm x 120mm
Waga1000g

 

 

Oceń 
2014-06-20

Polecam

Ta kamera w ciemności widzi bardzo daleko. Sprawdziła się kilka razy na moim placu. Szczerze polecam - zakup. Kupiłem w innym sklepie, ale w podobnej cenie.

  Napisz swoją opinię!

  Napisz opinię

  ! KAMERA AHD KENIK KG-515SFPA WANDALOODPORNA-ZEWNĘTRZNA z matrycą SONY dzień/noc! OKAZJA!

  ! KAMERA AHD KENIK KG-515SFPA WANDALOODPORNA-ZEWNĘTRZNA z matrycą SONY dzień/noc! OKAZJA!

  KAMERA AHD KENIK KG-515SFPA

   

   

  • Możliwość pracy w dwóch trybach: analogowym lub AHD
  • Wysoka jakość obrazu: dla AHD - 1280x720; dla analogowego - 960H
  • Długi zasięg transmisji (do 500m) z wykorzystaniem kabla koncentrycznego 75Ω (dotyczy trybu pracy w AHD)
  • menu OSD

  30 products in category:

  Compare