Tylko online

! KAMERA TUBOWA IP KENIK KG-3042T 3,0Mpx ! OBIEKTYW-2,8mm OKAZJA !

6054

KAMERA IP KENIK KG-3042T

 

 

 • rozdzielczość 3MPIX (2048x1536) przy 20kl/s
 • reflektor podczerwieni do 40m
 • zasilanie PoE
 • obiektyw regulowany 2.8-12mm
 • kompresja H.264
 • standard Onvif
 • detekcja ruchu
 • współpraca z rejestratorami IP NVR
 • podgląd mobilny na telefonie
 • darmowe oprogramowanie w języku polskim do rejestracji na komputerze

OPIS

 

Kamera IP Kenik KG-3042T jest kamerą o wysokiej rozdzielczości 3 mpix przeznaczoną do różnorodnych zastosowań zewnętrznych. Dzięki wysokiej jakości obrazu mamy możliwość rozpoznania wielu szczegółów zarówno w dzień, jak i w nocy. Pozwala to na skuteczną obserwację nadzorowanego obiektu oraz identyfikację osób. Kamera posiada zaawansowaną technologię kompresji H.264 i oferuje bardzo dobrą jakość przy płynnym obrazie w rozdzielczości do 3 mpix. KG-3042T to dobry wybór dla wymagających zastosowań zewnętrznego nadzoru, takich jak szkoły, wejścia, place, parkingi, magazyny, wspólnoty mieszkaniowe i wiele innych.

 

OPIS

ZDALNY DOSTĘP ONLINE

ZDALNY DOSTĘP ONLINE

 

Podgląd zdalny z kamery możliwy jest przy wykorzystaniu przeglądarek internetowych oraz z pozycji programu klienckiego CMS. Przeglądarka internetowa Internet Explorer dzięki wspieraniu wtyczek ActiveX umożliwia dodatkowo wejście w menu rejestratora i dokonywanie konfiguracji. Na urządzenia mobilne producent urządzenia udostępnia program o nazwie MeyeSuper oraz Xmeye do pobrania z platform mobilnych Google Play, App store.

 

OBIEKTYW

OBIEKTYW

 

Element optyki jest nieodzownym elementem każdej kamery. Ogniskowa obiektywu decyduje o kącie widzenia kamery - im niższa ogniskowa tym większy kąt widzenia. Najwyższej jakości obiektywy wykonane są ze szkła.

 

ZAPIS OBRAZU

 

Jedna z opcji kamery to zapis obrazu na dysku twardym lokalnego komputera. Opcja ta jest dostępna z pozycji przeglądarki internetowej Internet Explorer jak również programu klienckiego CMS. Zapis może odbywać w sposób ciągły jak również po wykryciu ruchu.

 

ZAPIS OBRAZU

KAMERA W METALOWEJ OBUDOWIE

KAMERA W METALOWEJ OBUDOWIE

 

Obudowa kamery IP Kenik jest wykonana ze stopu aluminium co zapewnia ochronę przed aktami wandalizmu. Konstrukcja pozwala na pracę kamery w warunkach zewnętrznych, jest odporna na zmienne warunki pogodowe.

 

DETEKCJA RUCHU

DETEKCJA RUCHU

 

Detekcja ruchu to jedna z funkcji kamery która odpowiada za rejestrację obrazu. Detekcja odbywa się na zasadzie wychwytywania zmian w obrazie a nastąpienie złączenie nagrywania wybranego kanału. Funkcja ta posiada szereg dodatkowych możliwości między innymi definiowania pola detekcji, dostosowywania odpowiedniej czułości zachodzących zmian, które odpowiadają za zapis.

 

ONVIF

 

Onvif (Open Network Video Interface Forum), to organizacja producentów z branży CCTV skupionych nad problematyką ujednolicenia standardu, wspólnego protokołu dla tych właśnie urządzeń. Grupa ta powstała w celu ujednolicenia protokołu, czyli sposobu komunikacji pomiędzy urządzeniami różnych dostawców. W chwili obecnej cała organizacja zrzesza około 450 firm i instytucji z całego świata. Sam standard Onvif od jego wprowadzenia, przechodził kolejne fazy rozwoju i napotykał na różne niespodziewane problemy. Zdarzało się iż dwa różne urządzenia z zaimplementowanym protokołem nie działały lub ich funkcjonalność była ograniczona. Dziś standard oferowany jest w wersji 2.0 i wyższej, w zdecydowanej większości przypadków pozwala na bezproblemowe integrowanie dowolnych urządzeń.

 

ONVIF

ALARM

 

Alarm to funkcja odpowiedzialna za informowanie użytkowników o zachodzących zmianach w obrazie, awariach urządzenia. Komunikaty o awarii mogą być przekazywane w komunikatach dźwiękowych (buzer), mailowych, graficznych poprzez wyświetlaniu alertu na monitorze.

 

ALARM

PRACA W CHMURZE

 

Xmeye.net to nic innego jak nazwa serwera za pośrednictwem którego można uzyskać dostęp zdalny nie posiadając stałego adresu IP oraz unikając skomplikowanej konfiguracji. Połączenia takie daje nam nieograniczony dostęp do menu rejestratora. Xmeye.net dodatkowo umożliwia tworzenie list urządzeń co w przypadku posiadaniu kliku rejestratorów, kamer pozwala łatwe zarządzanie.

 

PRACA W CHMURZE

SCHEMAT POŁĄCZENIA

 

Kamera wyposażona jest w zasilanie PoE 48VDC, co znacznie ułatwia instalację. Nie potrzebujemy dodatkowego przewodu, gdyż wykorzystujemy tylko skrętkę. Wystarczy kamerę podłączyć do switcha PoE lub injectora.

 

SCHEMAT POŁĄCZENIA

PODGLĄD Z PROGRAMU CMS

 

Program CMS to oprogramowanie pozwalające na podgląd obrazu i zarządzanie rejestratorem na komputerze. Umożlwia łączenie kilkunastu rejestratorów znajdujących się w różnych lokalizacjach i podglądu obrazu nawet ze 128 kamer. W dodatku tworzenie e-mapy ułatwia przeglądanie oraz pozwala na podział systemu na strefy.

 

PODGLĄD Z PROGRAMU CMS

 

W zestawie z kamerą otrzymujemy darmowe oprogramowanie w języku polskim pozwalające na zarządzanie oraz rejestrację obrazu z kamer IP Kenik. Daje nam to możliwość stworzenia rozbudowanego systemu monitoringu z zapisem na komputerze. W dodatku CMS pozwala na połączenie z obecnym systemem analogowym w jednym programie! Obsługuje tylko wybrane rejestratory (np. Kenik, EasyCam).

 

PODGLĄD NA TELEFONIE

 

Dzięki darmowym aplikacjom na popularne systemy mobilne tj. Android, iOS możemy mieć podgląd obrazu z kamer na telefonie w dowolnym miejscu na świecie. W każdej chwili mamy dostęp do naszego systemu monitoringu i kontrolę nad tym co się dzieje w naszym lokalu.

 

PODGLĄD NA TELEFONIE

PREZENTACJA W 3D

DO POBRANIA

Aplikacja vMEye Cloud Android 
Aplikacja MEye iPhone

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

 

Przetwornik1/3" Aptina AR0330 CMOS
Rozdzielczość2048x1536
KompresjaH.264
Obiektyw2.8-12mm
Częstotliwość odświeżania (kl/s)20 (2048x1536)
Czułość kolor0.01 Lux@F1.2, B/W 0.001 Lux@F1.2
Onviftak
Reflektor IRdo 40m
Filtr IR-CUTtak
Detekcja ruchutak
Podgląd mobilnyAndroid, iOS, Windows Mobile, Symbian
Interjefs WWWwielojęzyczny (w tym polski)
Obsługiwane protokołyRTSP/FTP/PPPOE/DHCP/DDNS/NTP/UPnP
Stopień ochronyIP66
Zasilanie12V DC / PoE (802.3af)
Pobór prąduIR wł. 600mA max., IR wył. 200mA
Temperatura pracy-20°C - 60°C

 

 

TechnologiaIP
Maksymalna rozdzielczość nagrywania3MPX
Obiektyw2.8 - 12 mm
Innezasilanie PoE
Zasięg IR40 m

Napisz recenzję

! KAMERA TUBOWA IP KENIK KG-3042T 3,0Mpx ! OBIEKTYW-2,8mm OKAZJA !

! KAMERA TUBOWA IP KENIK KG-3042T 3,0Mpx ! OBIEKTYW-2,8mm OKAZJA !

KAMERA IP KENIK KG-3042T

 

 

 • rozdzielczość 3MPIX (2048x1536) przy 20kl/s
 • reflektor podczerwieni do 40m
 • zasilanie PoE
 • obiektyw regulowany 2.8-12mm
 • kompresja H.264
 • standard Onvif
 • detekcja ruchu
 • współpraca z rejestratorami IP NVR
 • podgląd mobilny na telefonie
 • darmowe oprogramowanie w języku polskim do rejestracji na komputerze

Podobne produkty