Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /controllers/front/ProductController.php on line 254

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /modules/labcustomfooter/models/Staticfooter.php on line 54

Warning: Use of undefined constant MCRYPT_RIJNDAEL_128 - assumed 'MCRYPT_RIJNDAEL_128' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /classes/Rijndael.php on line 124
Kamera Gsm Wifi/ SIM Orllo SIMple 3G

Kamera Gsm Wifi/ SIM Orllo SIMple 3G

9513

New product

 • Mini kamera Wifi \ sieć GSM 
 • Alarm bezprzewodowy
 • Rozdzielczość HD
 • Kamera na podczerwień
 • Kamera z czujnikiem ruchu
 • Podgląd na żywo
 • Niania elektroniczna 
 • Zasięg sieci 3G
 • Podsłuch GSM
 • Kamera na kartę SIM
 • Dwukierunkowa komunikacja głosowa 
 • Polskie Aplikacje na IOS Android
 • Atesty: PZH, CE, RoHS

More details

544,72 zł

Nowoczesna Bezprzewodowa Kamera 3G

O NIEOGRANICZONYM ZASIĘGU

ORLLO SIMple 3G

bezprzewodowa kamera 3G ORLLO

Co wyróżnia kamerę Wifi ORLLO SIMple 3g?

 • PIERWSZA W POLSCE KAMERA NA KARTĘ SIM: po zainstalowaniu karty SIM masz podgląd on-line wszędzie tam, gdzie jest sieć komórkowa; jeśli masz dostęp do intermetu - masz podgląd, nawet na drugim końcu świata
 • KAMERA WIFI: jeśli masz dostęp do intermetu - masz podgląd, nawet na drugim końcu świata
 • ORLLO NOISE-DEFENDER©: jeśli chcesz korzystać z WiFi - masz mocny, czysty sygnał
 • PODGLĄD W TELEFONIE: dzięki aplikacjom masz podgląd w urządzeniach mobilnych
 • CZUJNIK RUCHU: czujka PIR wykryje ruch
 • POWIADOMIENIA:  otrzymasz SMS lub PUSH w aplikacji informację o wykryciu ruchu
 • NAGRYWANIE, ROBIENIE ZDJĘĆ: rejestrowany obraz nagrasz na kartę pamięci
 • ZAPIS W CHMURZE: nagrania przechowasz też na wirtualnym dysku
 • BATERIA W KAMERZE: kamerka działa 4 godziny bez prądu
 • CZYTNIK KART SIM

Pozostałe zalety:

 • MAGNETYCZNA PODSTAWKA: łatwy montaż i ustawienie pod różnymi kątami
 • ROZDZIELCZOŚĆ HD: wysoka jakość obrazu
 • TRYB NOCNY: supermocna dioda noktowizyjna MIR
 • ELEGANCKI WYGLĄD: oryginalny design
 • DWUKIERUNKOWA KOMUNIKACJA: wbudowany mikrofon i głośnik
 • PROSTA OBSŁUGA: łatwa obsługa i polska instrukcja
 • KILKU UŻYTKOWNIKÓW: podgląd przez kilka osób
 • ŁATWA KONFIGURACJA kamery z aplikacji mobilnej
 • MODUŁ GSM
 

KAMERA 3G NA KARTĘ SIM - jak to działa?

Kamera WiFi ORLLO SIMple 3G daje możliwość transmisji obrazu praktycznie z każdego miejsca, gdzie jest zasięg sieci telefonii komórkowej. Można zatem stwierdzić, że kamerka ma nieograniczony zasięg.

Wystarczy zainstalować w kamerze kartę SIM (brak w zestawie) dowolnego operatora, by urządzenie przesyłało dane do telefonu/tabletu korzystając z Internetu. Zaawansowane metody kompresji pozwalają na oglądanie płynnego obrazu nawet w zasięgu GPRS (najwolniejsze łącze komórkowe).

domowy monitoring przez sieć 3G

Monitoring z ORLLO SIMple 3G

Monitoring sklepu, domu, biura, firmy

ORLLO SIMple 3G to podstawowy element tak domowego, jak i firmowego systemu zabezpieczeń. Do pracy wymaga podłączenia do sieci komputerowej. Bezprzewodowa kamera to wygodne rozwiązanie, ponieważ do pracy nie wymaga tworzenia infrastruktury sieciowej, korzysta z połączenia internetowego przez moduł WiFi lub sieć 3G.

Umożliwia podgląd monitorowanego obszaru na żywo na urządzeniach mobilnych.

Zabezpiecz dom, mieszkanie, biuro tworząc swój własny profesjonalny system monitorowania - bez konieczności zawierania umów z agencjami ochrony.

monitoring firmy, biura, magazynu
 
monitoring na działce

Monitoring na działce 

A jeśli pod Twoją nieobecność nieproszeni goście buszują po działce, możesz zostawić tam kamerkę ORLLO SIMple 3G.

Kamerakorzysta z zasięgu sieci komórkowej,  dzięki dostępowi do internetu przez kartę SIM, będąc wiele kilometrów od działki, na kanapie w swoim domu możesz doglądać swoich włości.

 

 

Monitoring zwierząt - alarm GSM

Jeśli masz psa, który niszczy rzeczy w mieszkaniu, możesz śledzić każdy jego ruch i w odpowienim momencie wydać mu polecenie głosowe!

Dwukierunkowa komunikacja głosowa pozwoli Ci na nadzór online nad psotnym pupilem w czasie rzeczywistym.
monitoring zwierząt
 

Monitoring pracowników

Najczęściej decyzja o wprowadzeniu systemu monitorującego pracowników jest motywowana chęcią lepszej kontroli nad swoimi pracownikami, zwiększeniem wydajności pracy oraz poprawieniem efektywności.

W przypadku mniejszych sklepów także sprawdzaniem, czy pracownicy wystawiają paragony, czy nie znikają pieniądze z kasy itp.
monitoring zwierzat
 
kamera do opieki nad starszymi i chorymi

Opieka nad chorymi

ORLLO SIMple 3G to kamera do monitoringu, która doskonale sprawdzi się również w przypadku opieki nad osobami starszymi, chorymi, które zostają same w domu, gdy idziesz do pracy.

Będziesz wówczas wiedzieć, kiedy może okazać się potrzebna pomoc.
 
elektroniczna niania

Elektroniczna niania online 

Po zainstalowaniu aplikacji w telefonie czy tablecie i uruchomieniu programu masz podgląd dziecka na żywo.

Nasza viedeo niania posiada wbudowany mikrofon i głośnik. To oznacza, że nie tylko usłyszysz płacz Malucha, ale możesz także uspokoić go na odległość swoim głosem! Dodatkowym atutem jest możliwość zabrania niani na wyjazd korzystając ze wszystkich jej funkcji dzięki wbudowanej baterii i działaniu poza siecią WiFi.
 

Na wakacjach, w pracy, w kinie - gdziekolwiek jesteś - masz podgląd swojego Malucha!

ORLLO SIMple 3G działa nie tylko poprzez domową sieć WiFi jako monitoring domowy, ale także poprzez Internet 3G. Dzięki temu możesz ją zabrać na wakacje i korzystać ze wszytskich jej funkcji, gdziekolwiek jesteś. Wystarczy, że masz dostęp do Internetu w terenie na swoim urządzeniu mobilnym (telefonie, tablecie), a możesz na żywo doglądać pociechę. Nawet 4 godziny bez prądu! Połóż dziecko spać w namiocie i możesz iść wykąpać się w jeziorze lub posiedzieć przy ognisku! Kamerka z czujnikiem ruchu wykryje każdy ruch, kamera z mikrofonem  przekaże każdy dźwięk! To rozwiązanie sprawdzi się także w dużym domu, gdzie moc WiFi słabnie za każdą ścianą. niania na wakacje

Zalety kamery ORLLO SIMple 3G

Wysoka jakość obrazu HD

Rozdzielczość nagrywanego materiału wynosi 1280x720p, przy 25 klatkach na sekundę. Kompresja obrazu H.264.

Procesor Quad-Core i przetwornik CMOS ¼” 1 Megapixel gwarantują wysoką jakość obrazu, który jest doświetlony, ostry i wyraźny.
jakość HD
 
kamera 3G

Bezprzewodowa obsługa

Aby korzystać z urządzenia nie potrzeba tworzyć sieciowej infrastruktury! Kamera wyposażona w kartę SIM (brak w zestawie) łączy się z Interntetem w każdym miejscu, gdzie sieć ta jest dostępna. Podgląd na żywo w telefonie możliwy jest przy korzystanianiu z Internetu 3G bez publicznego adresu IP. Kamera przesyła też dane za pomocą WiFi. Zatem, od strony telefonu, tabletu itp. potrzebny jest jakikolwiek dostęp do Internetu - może to być domowe WiFi, ale również 3G lub EDGE w terenie.
 

Podgląd na wielu platformach

Dostępne aplikacje pozwalają na obserwowanie obiektu w czasie rzeczywistym na urządzeniach z systemem iOS (iPhone, iPad, iPod) oraz Android (smartfon, tablet, Smart TV).

Jeśli zainstalujesz aplikację na Smart TV z Androidem możesz mieć podgląd nawet na 50-60 calowym odbiorniku!
podgląd on-line aplikacje Android iOS
 
wbudowana bateria

Wbudowana bateria

Wbudowana bateria pozwala na pracę kamery przez 4 godziny bez podłączenia do prądu. Rozwiązanie to doskonale sprawdzi się zarówno w przypadku awarii sieci elektrycznej w domu, jak i podczas wyjazdu w miejsce, gdzie nie ma stałego dostępu do gniazdka elektrycznego. Aby w pełni wykorzystać możliwości kamery ORLLO z wbudowaną baterią, warto zabrać ze sobą wydajny power bank, którym doładujesz baterię. Polecamy zapasowy bank energii ORLLO MY-CHARGE kliknij.
 

Wykrywanie ruchu

Wbudowana czujka ruchu PIR wyśle Ci powiadomienie GSM. Gdy kamera wykryje ruch, otrzymasz SMS lub PUSH w aplikacji zainstalowanej na Twoim telefonie/tablecie. Funkcja działa jak fotopułapka.

Tryb nocny

Supermocna dioda noktowizyjna MIR zapewnia świetny obraz także w nocy. Nasza bezprzewodowa kamera posiada także wbudowaną diodę podczerwieni o wyjątkowo wysokiej mocy (zastępuje nawet 10-12 zwykłych diod).

podczerwień i czujnik ruchu
 
zapis na karcie zapis w chmurze

Zapis na karcie i w chmurze

Archiwizuj nagrania i odwarzaj je gdzie chcesz

Kamera SIMple umożliwia rejestrację nagrań na karcie pamięci. Obsluguje karty microSD do 32GB. Inną możliwością jest wysyłanie i przechowywanie danych na wirtualnym dysku tzw. chmurze. Nagrania są przechowywane przez 7 dni. Zapis w chmurze jest dostępny przy połaczeniu przez WiFi.  Nasza kamera umożliwia wybór:
 • wysyłanie filmów i zdjęć
 • wysyłanie tylko filmów
 • wysyłanie tyko zdjęć
 • nie wysyłanie niczego
 

ORLLO NOISE-DEFENDER©

Ulepszone Wifi.

Kamera ORLLO SIMple posiada wbudowany moduł WiFi oraz system ORLLO NOISE-DEFENDER©.

Dzięki wykorzystaniu kliku kanałów transmisyjnych przesyłane dane są mniej podatne na zakłócenia i szumy, tak więc odbierany sygnał (obraz) jest znacząco lepszej jakości.
wzocnienie sygnału WiFi
 
podstawka umożliwająca obracanie

Magnetyczna podstawka

Specjalnie opracowana podstawa kamery służy nie tylko jej stabilności, ale także umożliwia ustawienie kamery pod różnymi kątami oraz obracanie jej o 360 stopni. W podstawce znajduje się dodatkowo otwór na śrubę. Możesz przymocować kamerę na ścianie, a nawet suficie, a silna siła magnetyczna podstawki utrzyma ją na swoim miejscu!
 

animacja - magnetyczna podstawka

dwukierunkowa kamera

Dwustronna komunikacja

Po zainstalowaniu aplikacji w telefonie czy tablecie i uruchomieniu programu masz podgląd obiektu na żywo. Nasza kamerka posiada wbudowany mikrofon i głośnik. To oznacza, że nie tylko usłyszysz odgłosy, ale możesz przekazać informację w miejsce, gdzie znajduje się kamera. Funkcja przydatna w monitorungu dzieci, osób starszych czy zwierząt.
 

Prosta obsługa i zarządzanie

Kamerkę w prosty sposób skonfigurujesz korzystając z aplikacji mobilnej (dostępnej na urządzenia z systemem Android i iOS). Z poziomu telefonu/tabletu możesz także zarządzać ustawieniami kamery.

Dostęp do podglądu może mieć kilku użytkowników. Pierwszy użytkownik jest adminiastratorem i ma uprawnienia do zmiany ustawień kamery z poziomu aplikacji. Administrator może także udostępnić podgląd innym osobom.
prosta obsługa kamery
 

Zawartość zestawu

Specyfikacja techniczna

System operacyjnyQuad-Core
Przetwornik obrazuSensor 1/4 color CMOS
Obiektywb/d
Kąt widzenia obiektywu127°
Dostępna rozdzielczość wideo854x480 WVGA, 1280x720 HD
Ilość klatek na sekundę25ftp, 30fps
Format nagrywania videoH.264/MJPG
Automatyczna ekspozycja i balans bieliTak
Sieć WiFi802.11(b/g/n)
Komunikacja bezprzewodowaWCDMA/3G
Zakres częstotliwościGSM 850/900, 1800/1900MHz, WCDMA 850/900, 1900/2100MHz
AplikacjaAndroid, IOS
Interfejs sieciowyn/d
Protokoły siecioweDHCP, HTTP, HTTPS, IPV4, P2P, RTP/RTSP, TCP, TFTP, UDP
Zakres pochylenia45°
Zakres obrotu360°
Czas obrotubrak danych
Automatyczne ustawienie pozycjiTak
Czujnik zmierzchuTak
Tryb nagrywania nocnegoTak
Zasięg oświetlacza IRdo 10 m
Detekcja ruchuTak
AlarmTak
Jednostka rodzicielskaNie
WyświetlaczNie
Komunikacja dwukierunkowatak
Wskaźnik temperaturyNie
Wskaźnik natężenia dźwiękuTak
Wskaźnik naładowania bateriiTak
Slot kart microSDTak
Max pojemność karty microSD32 GB
ZasięgWifi do 30 m
Rodzaj monitoringuwewnętrzny
Wilgotność pracydo 85%
Temperatura pracy0-50°
Wodoszczelna obudowaNie
Zintegrowany głośnikTak
Zintegrowany mikrofonTak
Rodzaj gniazda zasilaniazasilacz sieciowy
Napięcie zasilania5V / 2A
Zestaw mocowań i akcesoriówmagnetyczna podstawka
Dodatkowe funkcjePojemność wbudowanej baterii 770mAh, Mośliowść pracy na baterii do 4h, Wbudowana dioda podczerwona,
Wymiary50x50x127.6mm (z podstawką), 41x41x118mm (bez podstawki)
Waga135g
SKU

Napisz opinię

Kamera Gsm Wifi/ SIM Orllo SIMple 3G

Kamera Gsm Wifi/ SIM Orllo SIMple 3G

 • Mini kamera Wifi \ sieć GSM 
 • Alarm bezprzewodowy
 • Rozdzielczość HD
 • Kamera na podczerwień
 • Kamera z czujnikiem ruchu
 • Podgląd na żywo
 • Niania elektroniczna 
 • Zasięg sieci 3G
 • Podsłuch GSM
 • Kamera na kartę SIM
 • Dwukierunkowa komunikacja głosowa 
 • Polskie Aplikacje na IOS Android
 • Atesty: PZH, CE, RoHS

30 products in category:

Compare