Online only

! Rejestrator AHD KENIK z trzema trybami pracy IP ANALOG KK-7004A-M do 4 kamer 25 kl/s 720P

1002

New product

REJESTRATOR 4 KANAŁOWY AHD KK-7004A-M, OBSŁUGUJACY KAMERY PRACUJACE W 3 TRYBCH PRACY (IP/AHD/ANALOG). URZADZENIE POZWALA NA PODGLAD NA ŻYWO ZE WSZYSTKICH KAMER ORAZ NA PŁYNNY ZAPIS OBRAZU W 25 KL/S NA KAŻDYM KANALE W ROZDZIELCZOŚCI AHD-M(720P).

More details

Rejestrator Kenik KK-7004A-M obsługuje kamery AHD jak i również kamery analogowe 960H . Pozwala na płynny zapis 25 kl/s na każdym kanale w rozdzielczości AHD-M (720P) oraz wyświetlanie obrazu na żywo z 4 kamer. Posiada kompresję obrazu H.264. Intuicyjna obsługa rejestratora pozwala na konfigurację sprzętu nawet przez niedoświadczonych użytkowników. Rejestrator umożliwia jednoczesne: wyświetlanie obrazu na żywo, nagrywanie wideo, odtwarzanie i archiwizacja nagranego materiału, zdalny dostęp do rejestratora. Uwaga: rozdzielczość kamery nie może być wyższa niż obsługiwana przez rejestrator (AHD-M).

ZDALNY DOSTĘP ONLINE

Rejestrator jest kompatybilny z wiodącymi przeglądarkami internetowymi umożliwiając wyświetlanie podglądu z kamer na komputerze. Przeglądarka internetowa Internet Explorer dzięki wspieraniu wtyczek ActiveX umożliwia dodatkowo wejście w manu rejestratora i dokonywanie konfiguracji. Na urządzenia mobilne producent urządzenia udostępnia program o nazwie MeyeSuper oraz Xmeye do ściągnięcie z platform mobilnych Google Play, App store.

Wbudowane wyjścia HDMI (1080p) i VGA dają możliwość podłączenia urządzenia do dowolnego odbiornika. Szczególnie polecane jest wyjście HDMI, dzięki któremu wyświetlany obraz z kamer HD jest wyświetlany bez utraty jakości. Rejestrator możemy obsługiwać na wiele sposobów: mysz komputerowa, pilot, przedni panel rejestratora.

Rejestrator posiada możliwość ustawienia podglądu z kliku kamer jednocześnie jest to jedna z opcji wyświetlania. Operator klikając dwukrotnie lewym przyciskiem myszy może wyświetlić wybrany kanał w jednym oknie, co umożliwia zaobserwowania większej ilości szczegółów

TRYBY PRACY

Trybryda to urządzenie umożliwiające łączenie ze sobą trzech technologii. Rejestrator trybrydowy obsługuje kamery pracujące w technologii IP, AHD oraz kamery analogowe działające w standardzie PAL

DETEKCJA RUCHU

Detekcja ruchu to jedna z funkcji rejestratora która odpowiada za rejestrację obrazu. Detekcja odbywa się na zasadzie wychwytywania zmian w obrazie a nastąpienie złączenie nagrywania wybranego kanału. Funkcja ta posiada szereg dodatkowych możliwości między innymi definiowania pola detekcji, dostosowywania odpowiedniej czułości zachodzących zmian, które odpowiadają za zapis.

FUNKCJA ALARMOWA

Alarm to funkcja odpowiedzialna za informowanie użytkowników o zachodzących zmianach w obrazie, awariach urządzenia. Komunikaty o awarii mogą być przekazywane w komunikatach dźwiękowych (buzer), mailowych, graficznych poprzez wyświetlaniu alertu na monitorze.

PODGLĄD Z PROGRAMU CMS

Program CMS to oprogramowanie pozwalające na podgląd obrazu i zarządzanie rejestratorem na komputerze. Umożlwia łączenie kilkunastu rejestratorów znajdujących się w różnych lokalizacjach i podglądu obrazu nawet ze 128 kamer. W dodatku tworzenie e-mapy ułatwia przeglądanie oraz pozwala na podział systemu na strefy.

PODGLĄD NA TELEFONIE

Dzięki darmowym aplikacjom na popularne systemy mobilne tj. Android, iOS możemy mieć podgląd obrazu z kamer na telefonie w dowolnym miejscu na świecie. W każdej chwili mamy dostęp do naszego systemu monitoringu i kontrolę nad tym co się dzieje w naszym lokalu.

SystemProcesorHi 3520D
VideoKompresja wideoH.264
Kodowanie4*AHD-M (25kl/s na kanał)
Dekodowanie1*AHD-M
Tryb podłączenia kamerAHD:4*AHD-M; 4*AHD-L;
Mieszane:2*AHD-M(AHD)+ 2*720P(IP);
IP:8*720P; 4*1080P
AudioKompresja audioG.711A
InterkomTak
Nagrywanie i odtwarzanieTryb nagrywaniaRęczne>alarm>detekcja ruchu>harmonogram
Odtwarzane kanały4
Zapis i archiwizacjaZajetość miejsca960H:12~20G/ dzień*kanał
720P:20G~30G/ dzień*kanał
audio:691.2M/ dzień*kanał
Sposoby archiwizacjiPrzez sieć, USB, Nagrywarka USB, Nagrywarka SATA
InterfejsyWejścia wideo4 BNC
Wyjścia wideo1 x VGA,1 x HDMI
Wejścia audio4 x RCA
Wyjście audio1 x RCA
Interfejs sieciowyRJ45 10M/100M
Kontrola PTZRS485
USB2 x USB
Dysk twardy1 x SATA (Maksymalna obsługa 4TB)
InneZasilanie12V/2A
Wymiary255mm(długość)* 236mm(szerokość)* 44mm(wysokość)

W SKŁAD ZESTAWU WCHODZI:

  • REJESTRATOR AHD KENIK KK-7004A-M
  • pilot
  • myszka
  • zasilacz
  • płyta z oprogramowaniem
  • Gwarancja
  • Faktura VAT

Napisz opinię

! Rejestrator AHD KENIK z trzema trybami pracy IP ANALOG KK-7004A-M do 4 kamer 25 kl/s 720P

! Rejestrator AHD KENIK z trzema trybami pracy IP ANALOG KK-7004A-M do 4 kamer 25 kl/s 720P

REJESTRATOR 4 KANAŁOWY AHD KK-7004A-M, OBSŁUGUJACY KAMERY PRACUJACE W 3 TRYBCH PRACY (IP/AHD/ANALOG). URZADZENIE POZWALA NA PODGLAD NA ŻYWO ZE WSZYSTKICH KAMER ORAZ NA PŁYNNY ZAPIS OBRAZU W 25 KL/S NA KAŻDYM KANALE W ROZDZIELCZOŚCI AHD-M(720P).

23 products in category:

Compare