New Zestaw monitoringu "FULL Opcja" 8+ +

Zestaw monitoringu "FULL Opcja" 8+

1116

New product

Zestaw produktów "FULL Opcja" do obserwacji wizyjnej dla najbardziej wymagających, składający się z 8 szt. szerokokątnych kamer wysokiej rozdzielczości 1080P, wysokiej klasy rejestratora z dyskiem oraz elementów przyłączeniowych.

More details

4 869,92 zł

Zestaw monitoringu "FULL Opcja" 8+ jest to prestiżowy zestaw dla wymagających, składający się z elementów najwyższej jakości, zapewniający najwyższą jakość oraz rozdzielczość obrazu FULL HD bez jakichkolwiek opóźnień. Doskonale nadaje się do nadzru firmy, inwestycji czy posiadłości.

Proponowany wysokiej klasy rejestrator Kenik umożliwia podłączenie monitoringu do sieci pozwalając na zdalną obsłgę urządzenia oraz podgląd na żywo w sieci lokalnej jak i przez internet, dodatkowo posiada funkcje detekcji ruchu oraz alarmowania w razie jakiegokolwiek zajścia, a w połączeniu z dyskiem specjalnie zaprojektowanym do pracy w monitoringu o pojemności 4TB, pozwala na ciągłe nagrywanie nawet do 20 dni.

Proponowane wysokiej jakości kamery Kenik, posiadają możliwość regulacji ogniskowej, co za tym idzie kąta widzenia kamery w zakresie 90 - 27 st.

W zestawie znajdują się solidna szafa rackowa GetFort, dajaca możliwość elegenckiego i bezpiecznego zamknięcia urządzeń, UPS pozwalający na pracę monitoringu w razie awarii zasilania, kabel HDMI umożliwiający podłączenie rejestratora do np. telewizora oraz kabel LAN o łącznej długości 100m, umożliwiający montaż monitoringu w dogodnych miejscach.

Po udanym połączeniu i konfiguracji zestawu możliwe będzie nagrywanie obrazu z ośmiu kamer.

Uwaga!!! - zestaw z tej oferty jest kompletnym zestawem do samodzielnego montażu i konfiguracji.

Jeżeli masz w sobie nutkę majsterkowicza, znasz podstawy niskonapięciowych instalacji elektrycznych, wkrętarko-wiertarkę, śrubokręt i nożyk - to uruchomienie zestawu nie powinno sprawić wiele trudności. Wszystkie elementy instalacji łączy się ze sobą gotowymi przyłączami, lub w przypadku połączenia kamer z rejestratorem (poprzez transformatory) połaczeniami skręcanymi śrubokrętem.

Jeżeli czujesz, że nie poradzisz sobie z instalacją zachęcamy do skorzystania z usłuch naszych techników. Odpowiedni produkt zajdziesz w dziale USŁUGI.

W skład zestawu wchodzą:

 1. Rejestrator AHD Kenik FULL HD KK-7008A-H
 2. Dysk HDD o pojemnosci 4 TB
 3. 4 szt. wysokiej jakości kopułkowe kamery Kenik AHD KG-515SFPAH
 4. 4 szt. wysokiej jakości tubowe kamery Kenik AHD KG-V40SFPAH
 5. 8 szt. transformatory
 6. 8 szt. szybkozłączki zasilania
 7. 8 szt. puszki instalacyjne
 8. szafa rackowa GetFort 06U
 9. Zasilacz awaryny UPS
 10. 2 szt. zasilacz impulsowy
 11. 2 szt. rozgałęźnik zasilania
 12. kabel HDMI 3m
 13. 100 mb kabla UTP (w jednym odcinku)

 

Nie jesteś pewien czy to zestaw dla ciebie? Zadzwoń, odpowiedmy na wszystkie pytania.

Napisz opinię

Zestaw monitoringu "FULL Opcja" 8+

Zestaw monitoringu "FULL Opcja" 8+

Zestaw produktów "FULL Opcja" do obserwacji wizyjnej dla najbardziej wymagających, składający się z 8 szt. szerokokątnych kamer wysokiej rozdzielczości 1080P, wysokiej klasy rejestratora z dyskiem oraz elementów przyłączeniowych.

Compare