Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /controllers/front/ProductController.php on line 254

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /modules/labcustomfooter/models/Staticfooter.php on line 54

Warning: Use of undefined constant MCRYPT_RIJNDAEL_128 - assumed 'MCRYPT_RIJNDAEL_128' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /classes/Rijndael.php on line 124
Zestaw monitoringu "Obrotowy" 1+ - Monitoring, kamery IP - stać cię na bezpieczeństwo. Kamery przemysłowe, rejestratory IP, monitoring w najlepszych cenach
Zestaw monitoringu "Obrotowy" 1+ +

Zestaw monitoringu "Obrotowy" 1+

1119

New product

Zestaw monitoringu "Obrotowy" jest to kompletny zestaw zawierający obrotową kamerę PTZ, rejestrator z możliwością sterowania PTZ, szafę rackową GetFort, zasialcz awaryjny UPS oraz wszelkie elementy montażowe, niezbędne do podłączenia oraz uruchomienia monitoringu.

More details

1 896,75 zł

Zestaw "Obrotowy" jest to zestaw monitoringu, idealnie nadający się do miejsca, gdzie niezbędny jest aktywny nadzór lub monitoring dużego obszaru z jednego punktu z możliwością śledzenia obiektów.

Proponowana kamera PTZ Kenik jest to odporna na akty wandalizmu kamera obrotowa, pracująca w rozdzielczości 900 linii w technologii ANALOGOWEJ.

Rejestrator hybrydowy umożliwia podgląd na żywo, nagrywanie oraz odtwarzanie materiału, a także sterowanie kamerą, również poprzez sieć. W połączeniu z proponowanym dyskiem 1TB, możliwe jest ciągłe nagrywanie 24\7 nawet do 30 dni!

W zestawie znajdują się solidna szafa rackowa zamykana na klucz, UPS pozwalający na pracę monitoringu w razie awarii zasilania, kabel HDMI umożliwiający podłączenie rejestratora do np. telewizora oraz kabel LAN o łącznej długości 25mb, umożliwiający montaż monitoringu w dogodnym miejscu.

Po udanym połączeniu i konfiguracji zestawu możliwe będzie nagrywanie obrazu z dwóch kamer.

Uwaga!!! - zestaw z tej oferty jest kompletnym zestawem do samodzielnego montażu i konfiguracji.

Jeżeli masz w sobie nutkę majsterkowicza, znasz podstawy niskonapięciowych instalacji elektrycznych, wkrętarko-wiertarkę, śrubokręt i nożyk - to uruchomienie zestawu nie powinno sprawić wiele trudności. Wszystkie elementy instalacji łączy się ze sobą gotowymi przyłączami, lub w przypadku połączenia kamer z rejestratorem (poprzez transformatory) połaczeniami skręcanymi śrubokrętem.

Jeżeli czujesz, że nie poradzisz sobie z instalacją zachęcamy do skorzystania z usłuch naszych techników. Odpowiedni produkt zajdziesz w dziale USŁUGI.

W skład zestawu wchodzą:

 1. Rejestrator hybrydowy Kenik
 2. Dysk HDD o pojemnosci 2 TB
 3. 1 szt.  analogowa wandaloodporna kamera PTZ Kenik
 4. 1 szt. transformator
 5. 1 szt. szybkozłączka zasilania
 6. 1 szt. puszka instalacyjna
 7. szafa rackowa GetFort 04U
 8. Zasilacz awaryny UPS
 9. zasilacz impulsowy
 10. rozgałęźnik zasilania
 11. kabel HDMI 3m
 12. 25 mb kabla UTP (w jednym odcinku)

 

Nie jesteś pewien czy to zestaw dla ciebie? Zadzwoń, odpowiedmy na wszystkie pytania.

Napisz opinię

Zestaw monitoringu "Obrotowy" 1+

Zestaw monitoringu "Obrotowy" 1+

Zestaw monitoringu "Obrotowy" jest to kompletny zestaw zawierający obrotową kamerę PTZ, rejestrator z możliwością sterowania PTZ, szafę rackową GetFort, zasialcz awaryjny UPS oraz wszelkie elementy montażowe, niezbędne do podłączenia oraz uruchomienia monitoringu.

Compare