Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /controllers/front/ProductController.php on line 254

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /modules/labcustomfooter/models/Staticfooter.php on line 54

Warning: Use of undefined constant MCRYPT_RIJNDAEL_128 - assumed 'MCRYPT_RIJNDAEL_128' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /classes/Rijndael.php on line 124
Zestaw monitoringu "niezbędny" 4+ - Monitoring, kamery IP - stać cię na bezpieczeństwo. Kamery przemysłowe, rejestratory IP, monitoring w najlepszych cenach

Zestaw monitoringu "niezbędny" 4+

0201

New product

Zestaw produktów niezbędny do obserwacji wizyjnej składający się z 4 szt. szerokokątnych kamer, 1 szt. wysokiej klasy rejestratora z dyskiem i elementów przyłączeniowych.

More details

1 260,16 zł

Opis:

Doskonały i sprawdzony zestaw do samodzielnego montażu składajacy się wysokiej klasy elementów zapewniający doskonały obraz za niewzykle przystępną cenę.

Proponowany zestaw zawiera wszystkie niezbędne elementy, które po prawidowym podłączeniu umożliwiją obserwację otoczenia z czterech niezależnych punktów. Wysokiej klasy rejestrator wyposażony w dysk o olbrzymiej pojemności po podłączeniu czterech kamer jest w stanie nagrywać obraz z dwóch kamer nawet do 30 dni!

W zestawie otrzymujesz również kabel LAN o łącznej długości 150 m, do podłączenia kamer w wybrancyh przez siebie miejscach.

Po udanym połączeniu i konfiguracji zestawu będzie możliwe obserwowanie i nagrywanie obrazu z dwóch kamer zarówno w ciągu dnia i w nocy. W nocy obraz będzie widoczny dzięki oświetleniu IR, które zapewni widoczność przy całowitym braku oświetlenia nawet do 20 M, obraz nocą jest czarnobiały, w dzień kolorowy.

Zestaw dzięki dołączonemu przewodowi HDMI można podłączyć do telewizora. Po podłączeniu do odbiornika TV jest możliwa konfiguracja urządzenia i bieżąca obserwacja.

Instalacja:

Jeżeli masz w sobie nutkę majsterkowicza, znasz podstawy niskonapięciowych instalacji elektrycznych, wkrętarko-wiertarkę, śrubokręt i nożyk - to uruchomienie zestawu nie powinno sprawić wiele trudności. Wszystkie elementy instalacji łączy się ze sobą gotowymi przyłączami, lub w przypadku połączenia kamer z rejestratorem (poprzez transformatory) połaczeniami skręcanymi śrubokrętem.

Jeżeli czujesz, że nie poradzisz sobie z instalacją zachęcamy do skorzystania z usłuch naszych techników. Odpowiedni produkt zajdziesz w dziale USŁUGI.

Uwaga!!! - zestaw z tej oferty jest kompletnym zestawem do samodzielnego montażu i konfiguracji.

W skład zestawu wchodzą:

  1. 1 szt. rejestrator Notis (pilot, mysz, zasilacz w zestawie),
  2. 1 szt. dysk HDD o pojemnośc 1 TB,
  3. 4 szt. kamera szerokokątna 700 linii dzień/noc,
  4. 1 szt. zasilacz impulsowy 12V,
  5. 1 szt. rozgałęźnik zasilania,
  6. 1 szt. kabel HDMI długość 3 m,
  7. 4 szt. puszki instalacyjna,
  8. 4 szt. transformator video,
  9. 4 szt. szybkozłączka dc,
  10. 150 mb. kabel UTP (w jednym odcinku).

Napisz opinię

Zestaw monitoringu "niezbędny" 4+

Zestaw monitoringu "niezbędny" 4+

Zestaw produktów niezbędny do obserwacji wizyjnej składający się z 4 szt. szerokokątnych kamer, 1 szt. wysokiej klasy rejestratora z dyskiem i elementów przyłączeniowych.

Compare